Проектування, доставка та монтаж повністю обладнаних модульних будинків

6

Модульні будівлі не мають привабливості. Доступна ціна та швидка установка є одними з його сильних сторін. Нижче наведено розшифрування основних переваг цієї швидкої конструкції.

  • На рівні установки

Принцип швидкомонтованого модульного будівництва заснований на складанні конструкцій із збірних модулів (модульних контейнерів) типорозміру 20 або 40 футів. Останні утворені легким сталевим каркасом та стінами із сендвіч-панелей заводського виготовлення. Це пояснює швидкість установки. Складання модульної конструкції вдвічі швидше, ніж складання бетонної конструкції. Крім того, конструкція встановлюється на легкий фундамент. Що здешевлює, зокрема бюджет на бетон та роботу. Після завершення проекту сайт легко демонтується та може бути розміщений на новому сайті.

  • Універсальність та ізоляція

Інша перевага модульної конструкції полягає в її адаптованості для різних проектів. Це може бути використане як тимчасова будівля на будівельному майданчику. Відзначимо також його використання як адміністративну будівлю, трапезну, контори, школи тощо. З погляду ізоляції, модульна будівля пропонує ті ж теплові та звукові характеристики, що й традиційна бетонна конструкція. Наші сендвіч-панелі оснащені стінками із сендвіч-панелей з ізоляцією з мінеральної вати або поліуретану, товщина яких може досягати 200 мм. Ми пропонуємо систему, яка відповідає стандартам ізоляції та безпеки кожної країни. Підлоги, стелі та дах модульних контейнерів також виграють від відмінного рівня ізоляції.

  • Доступна ціна та швидка доставка

Оптимізація бюджету, безперечно, є похвальною перевагою модульної конструкції. Це дозволяє отримати реальну економію порівняно із традиційним будівництвом. Ми можемо говорити про зниження ціни від 40% до 50% із модульною будівлею. Для доставки ми віддаємо перевагу доставці в спеціальній розібраній упаковці морським або наземним транспортом. Модульні контейнери, які будуть використовуватись для зведення модульної конструкції, поставляються комплектом. Це оптимізує транспортні витрати та водночас знижує загальну вартість.

Чому вибирають битовкі для модульних та збірних будівельних рішень

Ми є одним з основних постачальників швидкомонтованих модульних будівельних рішень для ваших житлових приміщень, офісів, роздягальень, ресторанів чи проектів тимчасового чи довгострокового житлового будівництва. Модульні доміки — це альтернатива традиційній бетонній конструкції. Це більш економічне рішення, більш екологічне, швидше в установці і таке ж довговічне.

Ми пропонуємо широкий вибір варіантів обробки (наприклад, зовнішнє облицювання з цементно-волокнистих панелей, бетону, дерева або каменю), дверей та вікон (алюміній, посилені вхідні двері, захисна планка тощо) та підлогових покриттів (пвх, кераміка чи паркет).

ПОДЕЛИТЬСЯ