Tabletki.info — Міжнародний інтернет довідник лікарських засобів

15

В Україні почав роботу міжнародний інтернет довідник Tabletki.info (https://www.tabletki.info/ua), який базується виключно на державних даних і містить усі зареєстровані в нашій державі лікарські засоби з детальними інструкціями до них та витягами з реєстру.

До кожного лікарського засобу наведено показання і протипоказання до застосування, спосіб прийому та дози. Надається інформація щодо виробника препарату, форми його випуску та умов придбання в аптеках.

Лікарські засоби у довіднику класифіковані за їх еквівалентністю. Різні типи препаратів розмежовані за допомогою кодів: розбіжний рівень доказової бази, регуляторні підходи до реєстрації чи перереєстрації, методика доказу еквівалентності генеричних препаратів. Це дозволяє зробити висновки стосовно взаємозамінності ліків та здійснити їх вибір для раціональної терапії.

Оновлення бази даних та відслідковування чинних нормативних документів виконується щодоби. Розміщення препаратів у базі відбувається у відповідності до наказів МОЗ України, що стосуються реєстрації чи перереєстрації ліків. Інформація по умовам зберігання препаратів формується з їхніх офіційних інструкцій щодо медичного застосування, які постійно підлягають оновленню.

Результати пошуку лікарських засобів відображаються в алфавітному порядку. Матеріал подається в навчальних цілях та не призначений для здійснення діагностики, медичних консультацій або лікування. При виявленні будь-яких помилок або невідповідностей в інструкції лікарського засобу, повідомте нас, застосувавши форму зворотнього зв’язку.

Пошук ліків & Інструкцій

Перелік лікарських засобів, які були зареєстровані та представлені в даний момент на державному фармацевтичному ринку. Даний каталог регулярно вдосконалюється та оновлюється протягом всього часу існування міжнародного інтернет довідника Tabletki.info. Меню покажчика дуже просте і забезпечує інтуїтивно зрозумілу навігацію. Наявність фото пакування дозволяє дуже швидко та ефективно виконувати пошук препаратів, що цікавлять.

Доступні ліки

Перелік препаратів, включених до Реєстру, які підлягають реімбурсації. Програма працює для хворих на серцево-судинні захворювання, атму або цукровий діабет. До списку таких ліків включено 264 лікарських засоби, з яких 85 можна отримати безкоштовно, а решту — з невеликою доплатою.

Список хвороб

Найбільш поширені хвороби відсортовані в алфавітному порядку. Для здійснення пошуку та зназодження конкретної хвороби необхідно натиснути на першу літеру її назви. Дана інформація наводиться лише для медичних працівників. Розділ весь час оновлюється.

Компанії

Фармацевтичні компанії України (https://www.tabletki.info/ua/pr). Покажчик вітчизняних фармацевтичних компаній — безпосередніх виробників чи дистриб’юторів лікарських засобів, представлених на українському ринку. Завдяки ньому можливий надзвичайно ефективний і швидкий пошук інформації щодо фармацевтичних фірм. Це суттєво допоможе як у повсякденному житті, так і у веденні бізнесу.

ПОДЕЛИТЬСЯ