Як працюють кредити під заставу

2

Кредит під заставу — це кредит, забезпечений заставою.

Оскільки для забезпечення кредиту ви повинні використовувати один зі своїх активів, кредити під заставу легше претендувати, ніж кредити без забезпечення. Вони можуть бути ефективним способом отримання необхідних коштів, але вони несуть у собі ризики. Ось що вам потрібно знати про кредити під заставу, перш ніж подавати заявку.

Що таке кредит під заставу і як він працює

Кредити під заставу — це кредити, які захищені заставою. Це означає, що коли ви подаєте заявку на кредит під заставу, кредитор захоче знати, який із ваших активів ви плануєте використати для забезпечення кредиту.

Потім позикодавець розмістить заставу на цьому активі до повного погашення кредиту. Якщо кредит не сплачується, кредитор може вимагати заставу та продати її, щоб компенсувати збиток. Перш ніж брати кредит під заставу нерухомості Київ, важливо точно знати, що ви обіцяєте і що втратите.

Позика під заставу проти незабезпеченої позики

Деякі позики, такі як особисті позики, можуть бути як без застави, так і під заставу, залежно від кредитора. Якщо ви не маєте права на незабезпечений опціон або шукаєте найнижчу можливу процентну ставку, перевірте, чи пропонує кредитор опціон під заставу, який вас цікавить.

Види кредитів під заставу

Кредитори хочуть знати, що вони мають важелі кредиту, як тільки ви підете з їхніми грошима. Коли вони надають заставу на вашу заставу, вони знають, що в гіршому випадку вони можуть заволодіти активами, які ви використовуєте як заставу. Це не гарантує, що ви повернете свою позику, але це дає кредиторам більше відчуття безпеки та дає позичальнику більше імпульсу для погашення кредиту.

До видів кредитів, які надаються під заставу, належать:

  • Іпотека: За допомогою іпотеки ви виставляєте свій будинок або майно в заставу для купівлі цього будинку. Якщо ви не здійснили платіж, ваш будинок може бути вилучений;
  • Автокредити: Коли ви берете позику для оплати автомобіля чи будь-якого іншого транспортного засобу, ваш автомобіль буде використовуватися як застава. Якщо ви не зробите платежі вчасно та в повному обсязі, ваш автомобіль може бути накладено арешт;
  • Кредит на землю: земельний кредит використовується для фінансування покупки землі. Цей вид кредиту використовує саму землю як заставу;
  • Бізнес — кредит: Бізнес — кредити можна використовувати для придбання обладнання, виплати заробітної плати або інвестицій у бізнес — проєкт. Коли ви берете кредит для бізнесу, є ряд речей, які ви можете використовувати як заставу. Наприклад, інвентар, обладнання або ваша земля чи будівля можуть бути використані для забезпечення кредиту бізнесу.
ПОДЕЛИТЬСЯ