Ноутбуки б/у для продуктивної роботи

5

Як заощадити на покупці електроніки, але при цьому отримати високоякісний laptop, який буде придатний для роботи зі складними програмами, для сучасних онлайн-ігор, для графіки, інших робочих і ігрових цілей? Напевно, це нереально, але за умови, що людина звернеться до вітчизняний магазин, де продаються нові ноутбуки. Тут ситуація цілком плачевна. Висока вартість ноутбуків не гарантує гарної продуктивності пристроїв, тривалої експлуатації хорошої якості системи.

Якщо ж піти зовсім іншим шляхом і купити ноутбук бу — вдасться домогтися бажаного. Дивно, але факт. Сьогодні в Україні цілком можна придбати високотехнологічні європейські ноутбуки, зібрані з кращих японських компонентів. На жаль, в нашій країні така техніка практично не продається в новому вигляді. В звичайних магазинах електроніки, переважно, зустрічаються ті пристрої, які зібрані з китайських комплектуючих, що виробляються в Піднебесній, але реалізуються під відомими брендами. Як показує практика, термін служби таких виробів не надто тривалий у порівнянні з тими, які продаються:

  • в Європі,
  • в Японії,
  • у Сполучених Штатах Америки.

Продуктивні ноутбуки б/у в Україні

Так навіщо ж витрачати більше, якщо за меншу ціну можна отримати чудовий ноутбук в компанії https://lviv.pc.com.ua/, який буде служити довго, не втратить своєї актуальності, підійде для різних сфер експлуатації. Зверніть увагу, що технологічні б/у ноутбуки в Києві цілком можуть бути використані бухгалтерами, юристами, програмістами, дизайнерами і навіть геймерами. Головне, уважно вибирати технічний пристрій, дивлячись на характеристики лептопа, конкретно:

  1. на модель відеокарти,
  2. на тип звукової карти,
  3. на категорію процесора,
  4. на обсяг пам’яті та інші подібні параметри.

Відповідно, при найвищій якості збірки і при кращих експлуатаційних характеристиках на ноутбуки бо ціна більш ніж гуманна. Вона може бути менше приблизно в 2-5 разів нових агрегатів, що продаються у вітчизняних магазинах.

Такі пристрої раніше використовувалися в європейських офісах в щадному режимі. Вони експлуатувалися на умовах лізингу. Отже, на 100 % не виробили свій ресурс. Тому такі пристрої можна сміливо купувати без оглядки «на минуле життя ноутбука». Адже пристрій було списано з балансу компанії раніше закінчення експлуатаційного терміну. Тому цю електроніку можна експлуатувати тривалий час, не побоюючись за його продуктивність і актуальність.

ПОДЕЛИТЬСЯ