Дизайн кафе в стилі лофт: головні особливості

24

Основна концепція дизайну для кафе в стилі лофт базується на руйнуванні стереотипів. Задача дизайнера полягає в тому, щоб у приміщенні було якомога більше простору і повітря, також треба звести кількість кількість перегородок до мінімуму. Обов’язковою є присутність в інтер’єрі індустріальних мотивів: цегляної кладки чи ії імітації, масивних та брутальних сходів, арматури, грубої та нарочито зістареної штукатурки, відкритої вентиляційної системи. Ці окремі деталі стильно виглядають та поєднуються з сучасними, ультрамодними і дуже дорогими меблями, розкішними дзеркалами та оригінальними освітлювальними приладами.

Грамотно поєднати всі ці деталі та створити сучасний та цікавий для відвідувачів простір під силу лише професіоналам. Знайти їх можна в студії дизайну https://partner-design.com.ua/ua/, що спеціалізується на інтер’єрах комерційних приміщень.

кафе в стилі лофт

Кафе в стилі лофт: характерні риси

  • Акценті деталі. Одну зі стін кафе або ресторана можна зробити акцентною, використовуючи контрастні оздоблювальні матеріали. Це може бути мозаїчна плитка, цегляна кладка, бетонна стяжка. Одна акцентна стіна в приміщенні – це стильно, функціонально, а ще дозволяє одночасно вирішити дві важливі та на перший погляд протилежні задачі: підкреслити єдність приміщення і зонувати простір.
  • Голий бетон або натуральна цегляна кладка на одній зі стін – це класичний та безпрограшний варіант. Також можна пофарбувати стіни фарбою білого кольору, або відтінку слонової кістки.
  • Великі вікна без штор та достатньо штучного освітлення. Якщо в приміщенні маленькі вікна, краще об’єднати їх в одну велику конструкцію, щоб додати світла та простору. Світильники в такому дизайні краще використовувати підвісні. Високі стелі дозволяють виграшно розділити простір по вертикалі на кілька рівнів, з’єднаних масивними сходами з металу.
  • Підлогу краще зробити дощатою – оригінально виглядають нефарбовані дошки з природною фактурою, покриті прозорим лаком. Також в якості підлогового покриття використовують керамічну плитку, натуральний або штучний камінь. Бетон добре вписується в концепцію стилю, але в прибиранні така підлога буде більш вибаглива, оскільки поверхня має неоднорідну структуру.
  • Кольорові прийоми в інтер’єрі. Грамотно обрані відтінки підкреслюють урбаністичні елементи інтер’єру, в пріоритеті різні тони цегляного, сірого, синього.

кафе в стилі лофт

Меблі та штучне освітлення

По формі та стилю столи можуть бути різні: підкреслено витончені або ж, навпаки, грубуваті, з нальотом брутальності і неотесаності. У будь-якому випадку вони повинні бути функціональними, комфортними для відвідувачів та в цілому поєднуватись з обраною концепцією.

У кафе, оздобленому в стилі лофт, актуально виглядатимуть масивні табурети, великі лавки с необробленою поверхнею, по-домашньому затишні крісла та традиційні барні стільці на акуратних металевих ніжках – такі елементи чудово поєднуються між собою, підкреслюючи сучасний характер приміщення, вільного від стереотипів. Ці різнорідні предмети об’єднує те, що вони дозволяють створити максимальний комфорт для відвідувачів, що і робить кафе у стилі лофт такими привабливими.

Вибираючи елементи для штучного освітлення, можна комбінувати в одній залі химерну підвісну люстру, прожектори «спот» зі зміною напрямку освітлення та вуличні ліхтарі. В якості джерела додаткового освітлення можна використати настільні лампи з сучасними абажурами та металічними кованими деталями.

кафе в стилі лофт

В якості акценту можна цікаво виділити барну стійку – характерний елемент інтер’єру кафе в стилі лофт. Ідеально, якщо конструкція має суцільнометалеву основу, що забезпечує функціональність та зносостійкість. З металевим каркасом чудово поєднується дерев’яна стільниця с необробленою поверхнею. Комбінування натуральної деревини та грубих металевих елементів, як і гармонійний тандем сучасних і вінтажних елементів – один з головних постулатів стилю лофт.

ПОДЕЛИТЬСЯ