Чи можна отримати кредит безробітному?

36

Майже кожна людина опинялася в такій ситуації, коли терміново потрібні кошти. Причин для таких потреб може бути маса: поломка телефону, який потрібен для щоденного спілкування, комп’ютера, за яким ви працюєте, машини, або навіть хвороба чи похід до стоматолога, який не входив у ваш бюджет цього місяця. Будь-яка з цих причин є важливою, адже це комфорт повсякденного життя і не завжди є можливість дочекатися зарплатні.

Дуже багато людей не ризикують звертатися у банки, адже з отриманням банківських кредитів чимало мороки: купа довідок, а також величезні черги. А якщо ви безробітній, то можна навіть не намагатися, кредитних коштів ви не отримаєте. До друзів і знайомих також звертатися хочуть не всі, адже не завжди доцільно ділитися своїми проблемами, особливо коли вони особисті. Але, не зважаючи на це, вихід є – можна оформити заявку і отримати кредит онлайн на картку.

Позика без довідки про доходи?

Жодна банківська установа не дасть вам коштів, знаючи, що у вас немає офіційного працевлаштування. Але це не стосується онлайн-кредиторів, у котрих ви можете отримати гроші без усяких довідок, хоча суми будуть невеликими.

 

Щоб отримати кредит, ви маєте відповідати всього трьом умовам:

  • бути віком від 18 до 60 років;
  • бути громадянином України і мати чинний паспорт;
  • мати ідентифікаційний код.

Лише три ці мінімальні умови дадуть вам можливість отримати швидкі кошти на свою картку, доклавши для цього мінімальних зусиль.

У першу чергу вам необхідно зареєструватися на порталі кредитора, тобто створити свій особистий кабінет, де будуть зберігатися всі ваші дані, історії кредитів і їх повернень. У кабінеті має бути вся необхідна інформація, включаючи паспортні дані, ідентифікаційний код, номер картки, мобільний телефон та по можливості фотографія.

У режимі онлайн за допомоги будь-якого гаджету ви можете заповнити форму на отримання позики. Вам потрібно всього лише вказати суму і дату повернення коштів, прочитати договір кредитування, підтвердити згоду з усіма його мовами і чекати результат. Зазвичай перевірка даних та пересилання коштів займає не більше 5-15 хвилин, і кошти приходять на вказану вами картку будь-якого банку.

онлайн-кредит

Вигідні умови для отримання онлайн-кредиту?

Як показує практика, отримання онлайн-кредиту досить вигідне, порівняно з кредитом у банківських закладах чи ломбардах. Оформляючи онлайн-позику, ви самостійно визначаєте її розмір. Максимальна сума кредиту складає не більше 15 тисяч гривень, мінімальна – 100 гривень. Процент за використання кредитних коштів також напряму залежить від суми, а також від часу, на який вона запрошується. Якщо кредитна ставка – 1% на день, то беручи 1000 гривень, через тиждень вам доведеться повернути всього 1007 гривень.

Перевірити остаточну суму повернення можна за допомогою кредитного калькулятора, котрий стане ідеальною знахідкою для безпомилкового розрахунку свого боргу. Також ви завжди можете повернути кредит завчасно, не сплачуючи при цьому штрафних санкцій, і подовжити його, попередивши кредитора за декілька днів до закінчення терміну поточного кредиту.

Щоб кредити були більш приємними, для постійних користувачів є програми лояльності, а для нових користувачів системою – приємні бонуси. За кожний взятий кредит і витрачену суму ви отримуєте бонуси, якими потім можна оплатити наступний свій кредит. А для новачків на порталі – мінімальні проценти для першої позики.

Що врахувати, беручи позику?

Перше і найважливіше, що треба враховувати при оформленні позики, – це достовірність введених даних. Ви маєте впевнитися в їх коректності, адже якщо система не знайде в базі даних про вашу особу, запит на кредит буде відхилено. Якщо ви уже після заповнення анкети помітили помилку у введених даних, зайдіть у свій особистий кабінет та відкоригуйте їх.

Звісно, те, що ви не потребуєте додаткових документів для отримання кредиту, – це плюс, але ви маєте самостійно оцінювати свою платоспроможність. Якщо у вас є неофіційний дохід – оцініть його розмір і виділіть ту частину, яку зможете віддати на оплату займу. Сума має складати не більше 30% від усієї заробітної плати, адже саме такий мінус у бюджеті не принесе дискомфорту у буденному житті.

онлайн-кредит

Ну і якщо ви зовсім без роботи, або знаходитеся в її активному пошуку – беріть мінімальний кредит, виплатити який ви зможете без проблем. Або попросіть когось із родичів виступити надійною страховкою на екстрений випадок, коли в день погашення у вас не буде необхідної суми.

Не забувайте, що навіть мінімальний кредит – це відповідальність, порушення котрої несе за собою жаливі наслідки. Тому перш ніж запросити кошти у онлайн-кредитора, упевніться в їх необхідності і правильно розрахуйте суму.

ПОДЕЛИТЬСЯ