Bentley: грандіозні плани

8

Знаменитий британський автовиробник оголосив про свої плани, серед яких — майбутній випуск надрозкішного ексклюзивного автомобіля. Його тираж буде обмежений всього 10-ма екземплярами. Унікальний випуск відбудеться за підтримки королівського автоательє Mulliner. Вартість автомобіля має сягнути і навіть перевищити один млн. фунтів стерлінгів (орієнтовно – 1,25 мільйонів американських доларів). Особливих деталей поки не розголошується, але відомо, що дана ексклюзивна модель буде безпосередньо торкатись історичних моментів славетного британського бренду, тому в оснащенні буде традиційний агрегат внутрішнього згоряння, а не гібридна силова установка. Безумовно, цінність авто полягатиме в його унікальності. Але все таки надзвичайно цікаво, чим ще буде вирізнятись ексклюзивна модель, які матиме технічні характеристики і, найцікавіше, хто дозволить собі стати щасливим власником авто-мільйонника. Bentley Continental GT пропонує взяти в оренду київська компанія РентДрайв.

Також, нагадаємо, що вже цього літнього сезону британці представлять оновлений седан свого бренду — Flying Spur третьої генерації. Це буде перше авто від Bentley із шасі повного керування, що допоможе значно підвищити стабільність автомобіля на великій швидкості і удосконалити його маневреність. Основуватись Bentley Flying Spur буде на тій же модульній платформі MSB, якою успішно користується і Porsche Panamera, і новий Bentley Continental. Що стосується лінійки двигунів, то, скоріше всього, до неї увійдуть твін-турбодвигун V8, а також – 6-літровий W12, завдяки якому Continental GT виробляє понад 630 к.с. Погодьтесь, досить непогано. До того ж, стане доступною гібридна модель, загальна потужність якої складатиме 410 к.с. Запас ходу виключно на електротязі не перевищить 50 км.

Bentley Continental GT – оренда в Києві

Безумовно, кожен бренд має своїх шанувальників. Але існують імена, які знаходяться значно вище звичайних симпатій та прихильностей, які не бояться ані критики, ані конкуренції, ані суперників. Їх не можливо придбати простим людям, тому про них лишається тільки мріяти. В автомобільному світі саме таким є британський бренд Bentley, з-під крила якого виходять надзвичайно шикарні, неймовірно потужні та казково дорогі автомобілі. Більшості з нас лишається тільки мріяти про них. Але компанія РентДрайв пропонує всім бажаючим відчути справжній драйв та потужність неперевершеного Bentley Continental GT. Завітайте до нас – і ви самі переконаєтесь в цьому. Бронювання авто та технічні характеристики https://rentdrive.ua/avtopark/vip-class/arenda-bentley-continental-gt

ПОДЕЛИТЬСЯ