Логотип журнала "Провизор"
Представники Міністерства охорони здоров'я України та компанії GE Healthcare домовились про співпрацю у запровадженні державної програми з протидії раку молочної залози
Другие статьи из раздела: Новости
Статья
№ 19`2014 Выбираем свой вид страхования
№ 14`2014 Хирургия и психология тоже!
№ 10`2014 Новый способ избавления от лишних килограммов: актуально перед летним сезоном
№ 15'2011 В Україні відзначили Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами
№ 15'2011 Реформа охорони здоров’я у фокусі Громадської ради при ДонОДА
№ 15'2011 Андрій Сердюк: «В Україні зберігається значний розрив між високим рівнем використання ядерних та радіаційних технологій та відсталим радіологічним контролем опромінення персоналу і населення»
№ 15'2011 Кабинет министров Украины утвердил перечень документов, прилагаемых к заявлению о выдаче лицензии
№ 15'2011 Віктор Янукович дав старт медичній реформі
№ 15'2011 Определение кодов товаров согласно УКТВЭД
№ 14'2011 Популярные лекарства скоро подешевеют

Представники Міністерства охорони здоров’я України та компанії GE Healthcare домовились про співпрацю у запровадженні державної програми з протидії раку молочної залози

21 липня відбулась ділова зустріч представників Міністерства охорони здоров’я України, серед яких були присутні Міністр охорони здоров’я України Василь Князевич, заступник міністра Василь Лазоришинець, директор департаменту розвитку медичної допомоги Мирослава Жданова та начальник Управління материнства, дитинства Раїса Моісеєнко, з Президентом GE Healthcare Рейнальдо Гарсіа та директором Market Development GE Healthcare Рене Пруньє.

У ході переговорів з метою ознайомлення представники компанії GE Healthcare, яка є підрозділом компанії Дженерал Електрик (General Electric Company) висловили пропозиції щодо виконання державної медичної програми діагностики раку молочної залози. Необхідність впровадження програми скрінінгу пов’язана з тим, що в Україні рак молочної залози не виявляється на нульовій стадії. Разом з тим, у країнах Західної Європи та США подібні програми вже реалізуються протягом 20 років. Зокрема, саме компанія GE Healthcare впроваджує передові медичні технології та бере участь в організації скрінінгових програм. Пріорітетним завданням компанії є не лише встановлення спеціалізованого обладнання, а й залучення експертів із країн Західної Європи та їх допомога у досягненні головної мети — порятунок життя. У різних країнах скрінінгові програми подібні, однак відмінності полягають у цільових вікових групах та в організаціях, які беруть участь в їх реалізації.

Важливе місце у створенні скрінінгових центрів займає проблема фінансування. Адже впровадження такої державної програми пов’язане не лише з витратами на придбання обладнання, а й з урахуванням витрат, пов’язаних із навчанням кадрів, встановленням спеціалізованого програмного забезпечення та впровадження телемедицини. Враховуючи важливість функціонування державної програми скрінінгу раку молочної залози, компанія GE Healthcare готова надати Україні допомогу, маючі тісні стосунки з фінансовими організаціями по всьому світу.

Під час зустрічі Міністр охорони здоров’я України Василь Князевич висловив згоду в подальшій співпраці, наголосивши на необхідності адаптувати програму з протидії раку молочної залози до українських реалій.

Прес-служба МОЗ України

http://www.provisor.com.ua


© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика