Логотип журнала "Провизор"
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Про затвердження інструкції з визначення вартості виготовлення лікарських засобів аптеками

ЛИСТ від 14 листопада 1996 р. № 57-35/3176-10
у відповідь на лист Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1996 р.№ 16241/15

За дорученням Кабінету Міністрів України Мінекономіки розглянуло Інструкцію з визначення вартості виготовлення лікарських засобів аптеками, підготовлену МОЗ, і доповідає.

Аптечні заклади України на підставі Загального класифікатора галузей народного господарства України віднесені до роздрібної торгівлі.

Згідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.96. № 334 аптечні заклади здійснюють облік витрат обігу у відповідності з Типовим положенням про склад витрат обігу та порядок їх планування і розподілу в торгівельній діяльності.

Оскільки в аптечних закладах практично неможливе ведення бухгалтерського обліку витрат обертання по видах діяльності виникла необхідність їх розподілу і урахування цін індивідуально виготовлених ліків за прописами лікарів.

В зв’язку з тим, що вищезгадана інструкція дозволяє розподілити витрати обігу аптек між реалізацією готових та екстемпоральних лікарських засобів, і враховуючи, що вона разроблена згідно Типового положення, Мінекономіки вважає за можливе затвердження Інструкції з визначення вартості виготовлення лікарських засобів аптеками провести наказом по МОЗу.

Заступник Міністра А. І. Даниленко

© Провизор 1998–2017Грипп у беременных и кормящих женщин
Актуально о профилактике, тактике и лечении

Грипп. Прививка от гриппа
Нужна ли вакцинация?
Крем от морщин
Возможен ли эффект?
Лечение миомы матки
Как отличить ангину от фарингита


Журнал СТОМАТОЛОГџндекс.Њетрика